Konkurs na stypendium magisterskie (biochemia białek) strukturalna (1 stanowisko) w Małopolskim Centrum Biotechnologii UJ w ramach projektu OPUS (NCN OPUS – NZ)

Laboratorium bio(nano)chemii jest ambitną i rozwijającą się grupą badawczą zajmującą się tematyką topoizomeraz oraz nanobiologii i biochemii. Grupa poszukuje magistranta na pełen etat na okres 28 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Wybrany kandydat dołączy do  multidyscyplinarnego  zespołu badającego biochemiczne i strukturalne aspekty gyraz apikoplastowych pochodzących z pasożytów chorobotwórczych.

Idealny kandydat powinien:

1.    Posiadać stopień licencjata biochemii/biotechnologii lub nauk pokrewnych.
2.    Posiadać doświadczenie w produkcji i oczyszczaniu białek.
3.    Posiadać doświadczenie w produkcji gyraz DNA będzie atutem.
4.    Posiadać doświadczenie w przeprowadzaniu testów aktywności gyraz będzie atutem.
5.    Posługiwać się językiem angielskim w stopniu zaawansowanym umożliwiającym swobodne prowadzenie konwersacji oraz przygotowanie publikacji naukowych.
6.    współpracować z ekspertami z różnych dziedzin naukowych.
7.    wykazywać gotowość do zdobywania doświadczenia w nowych dziedzinach.
8.    Posiadać umiejętność współpracy z innymi członkami zespołu badawczego.
9.    Być studentem studiów II stopnia w dniu rozpoczęcia projektu (lub wyrażać gotowość do uzyskania statusu magistranta w dniu rozpoczęcia pracy).

Stanowisko: stypendium magisterskie
Jednostka: Małopolskie Centrum Biotechnologii UJ
Termin składania dokumentów: 31.05.2017
Data wytworzenia: 18.05.2017

Szczegóły ogłoszenia w załączniku.

Data opublikowania: 22.05.2017
Osoba publikująca: Paweł Dudek